ВОИНСКОЕ БРАТСТВО Лучше быть, чем казаться!

СМИ о нас

5 канал про проект

5 канал про проект "Війна краде дитинство"

Війна краде дитинство. В Національному художньому музеї представили Міжнародний фотодокументальний проект.


Фотовиставка Єфрема Лукацького

Фотовиставка Єфрема Лукацького

Війна, перетворення, нове покоління... Здається, між ними не має нічого спільного. «Але без перелічених елементів не з'явиться нова держава», - стверджує фотожурналіст Єфрем Лукацький. За час своєї фотослужби він побував у головних "гарячих точках" і може з впевненістю сказати: «пройшов Афганістан, Чечню, Ірак». Найважче було на півдні Центральної Азії. Згадує, там журналістів привели в одне бідне поселення. Зроблені знімки вразили світ і допомогли врятувати сотні життів.


Телеканал

Телеканал "Культура" про проект "Моменти часу"

Жорсткі реалії війни та кидання яйцями у парламенті. Унікальні фото всесвітньовідомого фотожурналіста Єфрема Лукацького до дня Незалежності зібрали в одному проекті -- «Моменти Часу». Він фотографував у Чечні, Афганістані, Іраку та Секторі Газу. Зафіксував історичний момент внесення державного прапора в Парламент у серпні 91-го.


Моменты времени Ефрема Лукацкого

Моменты времени Ефрема Лукацкого

Его фотоработы уже продавали на аукционе Sotheby's. И по-любому это о многом говорит. Во всяком случае, они гораздо лучше «натуры», с которой сняты. И это-то и дает надежду, что проступающее через маску обыденности что-то необычное и возвышенное повысит и общий градус жизни, сделает людей лучше. Может быть, не в этой жизни, но когда-то...По крайней мере, в это верит Международный благотворительный фонд «Воинское братство», который помог организовать Ефрему Лукацкому данную фотовыставку в рамках проекта...


100 боевых офицеров сражались за Кубок президента Украины

100 боевых офицеров сражались за Кубок президента Украины

Охранники президента какой страны - самые лучшие бойцы? В рукопашных боях это выясняли сегодня - офицеры служб безопасности Украины, России, Беларуси и Азербайджана. Главная награда - Кубок президента Украины. Кому он достался? И не уронили ли честь отечества украинские бодигарды?, - знает Антон Нечипуренко.


Якого президента найкраще охороняють?

Якого президента найкраще охороняють?

На спортивній базі під столицею відбувся Кубок із рукопашного бою серед правоохоронців. Уперше такі змагання провели торік, і в ньому брали участь лише українці. А от сьогодні – Кубок зробили міжнародним. У вмінні вправно знешкодити противника змагалися бійці з управлінь державної охорони, спец-підрозділів МВС та міністерств оборони кількох країн.


Драма для старшего школьного возраста

Драма для старшего школьного возраста

Устроителям выставки, безусловно, надо сделать комплимент: в отличие от большинства подобных проектов, где пояснения к фотографиям играют не меньшую роль, чем сами снимки, тут подобраны кадры настолько красноречивые, что никаких комментариев к ним не требуется.


У Києві відкрилася виставка приголомшливих фото «Війна краде дитинство»

У Києві відкрилася виставка приголомшливих фото «Війна краде дитинство»

Родом не з дитинства, родом з війни. Ці світлини зроблені без постановок. Вони з гарячих точок планети і розповідають про те, як «Війна краде дитинство».


© 2011 - 2016 Международный Благотворительный фонд «Воинское Братство»